Kursy na zakłady bukmacherskie firmy Expekt

Expekt.com oferuje duży wachlarz dyscyplin w każdych rodzajach sportów i daje Ci ponad 1000 zdarzeń tygodniowo! Dominuje oczywiście piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, hokej na lodzie, tenis ziemny,

ale możesz próbować swoich sił również w takich dyscyplinach jak rugby, baseball, golf, futbol amerykański, boks czy innych.
Oprócz szerokiego wyboru dyscyplin mamy do wyboru również wiele możliwości typowania danego spotkania.

Do wyboru są m.in.:
akumulatory – handicap – handicap azjatycki – podwójna szansa – połowa czasu – połowa czasu/pełny czas – dokładny wynik – powyżej/poniżej – krótkotrwałe – długotrwałe

Akumulatory

Ten typ zakładów jest najbardziej popularnym sposobem typowania wyników. Polega po postawieniu jednego wyniku: zwycięstwa, remisu, bądź porażki drużyny. Typujemy 1 w sytuacji, gdy sądzimy, że wygra gospodarz. Natomiast X równoznaczny jest postawieniu na remis, a 2 na zwycięstwo gości.
Zaletą tego typu zakładów są wysokie kursy i duży ich wybór. Oprócz tego zapewniają one najwyższe wygrane spośród wszystkich rodzajów zakładów. Niestety, charakteryzują się one również dużym ryzykiem.

Handicap

Jak sama nazwa wskazuje, jedna z drużyn otrzymuje pewien bonus jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Może to być dodatkowa bramka, dodatkowe punkty, lub cokolowiek innego, zależnie od rodzaju dyscypliny. Warto przytoczyć tu mały przykład:
Mecz: Arsenal – Chelsea
Kurs z handicapem: 4.50 3.75 1.55
Handicap : -1.0 +1.0 (to oznacza, że Chelsea już przed meczem otrzymuje dodatkową bramkę)
Końcowy wynik: 2:2
Wygrana: do końcowego wyniku dodajemy jedną bramkę bonusową dla Chelsea, otrzymujemy wynik 2:3, i jeśli postawiliśmy na zwycięstwo Chelsea, to odbieramy nagrodę za kurs 1.55

Podwójna szansa

To chyba najbardziej pewna forma zakładów. Możemy obstawić:
1X – zwycięstwo i remis gospodarzy
X2 – remis i zwycięstwo gości
12 – zwycięstwo gospodarzy i zwycięstwo gości.
Jak sama nazwa wskazuje wygrywające są dwa wyniki na dane spotkanie. Oznacza to, że nie stawiamy tylko 1, X lub 2, ale podwójnie. Daje to nam podwójną szansę na trafienie wyniku. Niestety, każdy kij ma dwa końce. Większa pewność wygranych to zdecydowanie mniejsze kursy, a często ich brak, w przypadku, gdy faworyt gra ze słabeuszem. Niemniej, polecamy tą formę zakładów osobom początkującym o małym kapitale, które boją się dużego ryzyka. Przy roztropnej grze, nawet i tu można pokusić się o dobre wygrane.

Połowa czasu

To ciekawa forma zakładów, niemniej charakteryzuje się dużym ryzykiem, gdyż nawet w przypadku meczów tzw. „pewnych” nie można przewidzieć jak zachowa się faworyt i kiedy strzeli bramkę. A tu trzeba właśnie to przewidzieć. Stawiamy tu, jakim wynikiem zakończy się pierwsza połowa spotkania. Możliwe są trzy wyniki:
1 – po pierwszej połowie wygrywa gospodarz
X – po pierwszej połowę jest wynik remisowy
2 – po pierwszej połowie wygrywają goście
Zakłady te są wyższą formą wtajemniczenia i polecamy je tylko doświadczonym graczom dysponującym już pewną gotówką na ewentualne porażki. Charakteryzują ją duże kursy i duża ich liczba.

Połowa czasu/pełny czas

Jest to połączenie akumulatora i połowy czasu. Polega to na odgadnięciu wyniku zarówno po pierwszej połowie, jak i wyniku końcowego. O ile w przypadku „połowy czasu” mowa była o wysokiej skali trudności, o tyle tutaj ryzyko wzrasta niemal dwukrotnie, Zgodnie z regułą, iż wysokie ryzyko równa się wysokim kursom, mamy tu do czynienia z naprawdę wysokimi kursami. Wybór dostępnych meczów jest bardzo duży. Tak jak i w przypadku „połowy czasu”, tak i tutaj polecamy tą formę zakładów bukmacherskich jedynie doświadczonym graczom o dużym zasobie szczęścia

Dokładny wynik

Tutaj chyba nie musimy zbytnio tłumaczyć reguł. Te zakłady bukmacherskie to raj dla ekspertów. Świetne stawki, różnorodność kursów. Przy dużym szczęściu na jednym zakładzie można mieć kurs – 100, a nawet więcej. Najważniejszą zasadą w tej formie zakładów jest trafienie dokładnie takiego wyniku jakim zakończy się mecz. Expekt daje dużo możliwości, od 0-0 do 6-0 i 0-6. Zapraszamy Was do pochwalenia się przed nami swoimi wygranymi w tej formie zakładów. Obiecujemy opublikować Wasze naprawdę wysokie kursy na naszej stronie głównej. Piszcie na nasz email.

Powyżej/poniżej

Jest to ciekawy typ zakładów, szczególnie często stosowany przez Expekt przy hokeju na lodzie. Najważniejszy jest tu nie zwycięzca meczu, ale ilość strzelonych bramek. Do wyboru mamy dwa kursy: powyżej i poniżej danej wartości. Spójrzmy na przykład:
Mecz: Calgary – Buffalo
kurs: 1.45 – 2.55
wartość: poniżej 5.5 goli – powyżej 5.5 goli
Wynik: 7-5
Oznacza to, że obie drużyny zdobyły w sumie 12 bramek. Dzielimy tą wartość teraz przez dwa i wyliczamy średnią, czyli w naszym przypadku 6. Wygrywającym kursem jest 2.55, dlatego że miało zastrzeżenie „powyżej 5.5 goli”, a u nas wartość wyniosła 6. Jeśli potrzebujesz wyjaśnień napisz do nas. Na pewno odpiszemy i wyjaśnimy wszystkie problemy związane z tą formą zakładów.

Krótkotrwałe

Ten typ zakładów jest dość specyficzny. Generalnie, może on dotyczyć każdej dyscypliny, bądź zakładów specjalnych. Typujemy tutaj wynik wydarzenia, które odbędzie się w niedalekiej przyszłości, ale którego ramy czasowe nie są określone, bądź określamy tutaj wynik zdarzenia, które nie mieści się w żadnych innych formach zakładów.

Długotrwałe

Ten typ zakładów jest dość specyficzny. Generalnie, może on dotyczyć każdej dyscypliny, bądź zakładów specjalnych. Typujemy tutaj wynik wydarzenia, które odbędzie się w dalszej przyszłości, ale którego ramy czasowe nie są określone, bądź określamy tutaj wynik zdarzenia, które nie mieści się w żadnych innych formach zakładów. Może to być np. określenie zwycięzcy ligi mistrzów, bądź poszczególnych lig krajowych. Polecane dla osób cierpliwych i grających dużymi stawkami.


A oto jak gracze zapewniają sobie bezpieczeństwo podczas gry i sama bre w kasynie bez blokad lub odblokowane zakłady bukmacherskie. Uzwaja zmiany DNS lub programów do zmiany lokalizacji i ukrywania prawdziwego IP czyli VPN

 bezpieczne kasyno przez vpn


kasyna hazardowe