Metoda Hi – Lo w grze na pieniądze

A oto jak wygląda metoda Hi – Lo w grze na pieniądze
Chcąc wygrać z kasynem, warto zapoznać się z najczęściej wykorzystywaną w grze strategią. Polega ona na tym, że kartom w talii przypisuje się pewne wartości bieżące. Są to wartości wysokie i wartości niskie.

Dobry gracz, znając te wartości jest w stanie podczas gry, szybko oszacować, jakie karty zostały rozdane, a jakie karty pozostały w talii. I tak:
Karty 2, 3, 4, 5, 6 to zawsze wartość +1
Karty 7, 8, 9 to zawsze wartość 0
Karty 10, J, Q, K, A to zawsze wartość (-1)

Dzięki opanowaniu tej techniki liczenia wartości kart, gracz otrzymuje wartość bieżącą. Dla przykładu, gdy wartość bieżąca wynosi więcej niż 0, w talii kart pozostają karty o wyższej wartości. I na odwrót, gdy wartość bieżąca jest mniejsza niż 0, w talii jest stosunkowo więcej kart niskich. Ta metoda pozwala graczowi szybko oszacować sytuację na stole i dzięki niej, gracz może dokonać odpowiednich ruchów. Na przykład, gdy gracz wie, że w talii pozostały karty niskie, obstawia niskie stawki. Gdy natomiast w talii są jeszcze do zdobycia karty wysokie, gracz z pewnością będzie podwajał swoje stawki.

Blackjack to wbrew obiegowej opinii bardzo miła, prosta i przyjemna gra karciana. Wystarczy tylko niewielkie zaangażowanie ze strony gracza, by gra była naprawdę ciekawa. Chcąc wygrywać w grę blackjack, trzeba po prostu grać. Dzisiaj jest to łatwiejsze. Niemal nie ruszając się z miejsca, można odwiedzać jedne z najlepszych kasyn na świecie. Kasyna on line. Jest to w ostatnich latach, jedna z najlepszych atrakcji i rozrywek w Internecie. Grając wirtualnie, można zdobywać prawdziwe pieniądze. Mało tego, grając w kasynie on line, można naprawdę nauczyć się wielu gier hazardowych, poznać ich najlepsze strategie i przy tym zarabiać pieniądze. Blackjack to jedna z ulubionych gier, hazardzistów internetowych. Chcąc dołączyć do ich grona, wystarczy tylko, wejść do jednego z kasyn on line, zarejestrować się, wypełnić formularz i zagrać za pieniądze o pieniądze.


A oto jak gracze zapewniają sobie bezpieczeństwo podczas gry i sama bre w kasynie bez blokad lub odblokowane zakłady bukmacherskie. Uzwaja zmiany DNS lub programów do zmiany lokalizacji i ukrywania prawdziwego IP czyli VPN

 bezpieczne kasyno przez vpn


kasyna hazardowe