Niektóre strategie w grze ruletka

Jak wiadomo strategie w grze ruletka nie sa az taki istotne jak szczeście.

Teoria teorią, a gracze i tak wiedzą swoje. Mimo, że gra w ruletkę, to typowa gra oparta na rachunku prawdopodobieństwa, czyli to gra losowa, wielu graczy jest do dziś przekonanych, że istnieją sposoby na przechytrzenie koła do ruletki,

Stawianie tylko na czerwone lub czarne pola
Pomimo, że często stosowane, daje mniej niż 50% prawdopodobieństw na wygraną, która jest w stosunku 1: 1, 1-18 lub 19-36,

Stawianie na parzyste lub nieparzyste liczby
Żeton umieszcza się na jednym z dwóch pól, oznaczonych, Odd ( nieparzyste), bądź Even (parzyste). Wygrana w takich zakładach mnożona jest razy jeden.

System na 5
W systemie na „5” wygrana jest równa 35: 1, za każdą z pięciu trafionych liczb.

Kolumny
stawia się na pionową kolumnę numerów w siatce na przykład: 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36. Zakład ten, stawia się na spodzie kolumny w polach oznaczonych stawką 2 do 1. Wygrana w przypadku wypadnięcia którejś z liczb, liczona jest w stosunku 2 do 1. W tym zakładzie wyłączone jest 0 i 00.

Obstawianie tuzina
Jeżeli kulka zatrzyma się na jednym z wybranych przez gracza tuzinów, gracz otrzymuje wypłatę w stosunku 2:1

Obstawianie wielokrotne
Gdy jeden zakład przegrywa, podwaja się go. Kiedy podwojony zakład wygrywa, wraca się do pierwszego układu. Strategia ta, daje od 25 do 50% szans na wygraną. By grać tą metodą potrzebna jest spora suma pieniędzy.

System Fibonacciego
Generator Fibonacciego to jeden z wielu wersji uogólnionego generatora liniowego liczb losowych. Najczęściej stosowany jest przez strategów gry.

Zanim zaczniecie stosować którąkolwiek z podanych wyżej strategii, miejcie na uwadze słowa najsłynniejszego uczonego na świecie. Albert Einstein powiedział, że gdy ktoś chce wygrać w ruletkę, to musi kraść ze stołu żetony.

Tak właśnie wygląda cała prawda na temat ruletki. Chcąc nie chcąc jest to gra losowa i w dużej mierze wygrana zależy po prostu od zwykłego farta. Ruletka jest więc grą dla szczęściarzy. Każdy natomiast, kto uważa się za pechowca, powinien z ruletki zrezygnować. Chociaż kto wie?, Nigdy nie wiadomo, w którym momencie szczęście się do nas uśmiechnie.
Własne strategie w grze ruletka możesz przetestować juz teraz.


A oto jak gracze zapewniają sobie bezpieczeństwo podczas gry i sama bre w kasynie bez blokad lub odblokowane zakłady bukmacherskie. Uzwaja zmiany DNS lub programów do zmiany lokalizacji i ukrywania prawdziwego IP czyli VPN

 bezpieczne kasyno przez vpn


kasyna hazardowe