Opis gry w Blackjacka

Dokładny opis gry w Blackjacka nie jest wcale zbyt rozległy.

W grze walczymy przeciwko krupierowi.

Obstawiamy zakład daną liczbą żetonów i zarówno my jak i krupier dostaje dwie karty. Karty które posiada gracz są odkryte, jednak krupier ma odkrytą tylko jedną z nich. Gdy już mamy nasze karty, możemy wykonać ruchy takie jak:

  • Dobrać kartę (hit).
  • Nie dobierać kart (pass).
  • Podwoić stawkę (double down), z uwagą na to iż jest to możliwe tylko przy posiadaniu dwóch kart.
  • Rozdwoić karty (split), wtedy gdy nasze dwie pierwsze karty są takiej samej liczby, jednak należy pamiętać że również można to wykonać mając jedynie dwie karty.
  • Ubezpieczenie (insurance) jest dodatkiem tylko w sytuacji gdy odkryta karta krupiera jest asem. W takiej sytuacji gracz może postawić dodatkową stawkę o to że druga karta krupiera jest 10 lub figura. W wypadku gry krupier ma BlackJacka, gracz traci podstawową stawkę, jednak wygrywa 2 do 1. Stawka ubezpieczeniowa jest o tyle dobra że pozwala graczowi odebrać sumę pieniędzy którą przegrał w stawce podstawowej.

Przegrać możemy w wypadku, gdy okazuje się że suma naszych punktów to 21, wtedy to przegrywamy nasz zakład i tracimy żetony. Jeżeli jednak mamy 21 punktów bądź mniej, krupier odkrywa swoją drugą (ukrytą) kartę i w zależności od jego punktacji może dobrać kolejną kartę. Krupier również musi grać według wyznaczonych reguł: bierze kartę, jeśli ma mniej niż 16, nie bierze już żadnej z kart, gdy zaś ma ich 17, dobiera kolejną. Kończąc krótko,
wygra ten który ma punktacje bliższą lub równą 21
Jak juz poznałeś opis gry w Blackjacka to zapraszamy do wspólnej zabawy online.


A oto jak gracze zapewniają sobie bezpieczeństwo podczas gry i sama bre w kasynie bez blokad lub odblokowane zakłady bukmacherskie. Uzwaja zmiany DNS lub programów do zmiany lokalizacji i ukrywania prawdziwego IP czyli VPN

 bezpieczne kasyno przez vpn


kasyna hazardowe