Wpłata pieniędzy na konto gracza na bukmacherskie zakłady sportowe w expekt

Aby móc zawierać zakłady bukmacherskie expekt musisz dokonać wpłaty środków czyli pieniędzy na swoje konto gracza na bukmacherskie zakłady sportowe. Wpłaty można dokonać na wiele sposobów. Najpopularniejszy jest depozyt za pomocą przelewu bankowego lub za pomocą karty kredytowej.

PRZELEW BANKOWY

  1. Na stronie wpłat, kliknij „Przelew bankowy” i wybierz kraj, w którym znajduje się Twój bank. Pokaże się lista, na której znajdziesz dane niezbędne do złożenia polecenia przelewu. Upewnij się, że w tytule przelewu podałeś tylko i wyłącznie Nr referencyjny opłaty.

  2. Przelewy bankowe zwykle są realizowane w ciągu 2-4 dni roboczych. Po tym czasie środki powinny pojawić się na Twoim koncie gracza.

  3. Minimalna kwota przelewu to 10 EUR (40 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.

  4. Jeżeli przelewasz pieniądze w walucie, która różni się od waluty wybranej na Twoim koncie gracza, wpłacana kwota zostanie przeliczona po aktualnym kursie wymiany walut, a od kwoty przelewu zostanie pobrana prowizja w wysokości 5,00 EUR (30 PLN).

  5. Expekt nie pobiera żadnych opłat. Jednakże mogą one zostać pobrane przez Twój bank.


A oto jak gracze zapewniają sobie bezpieczeństwo podczas gry i sama bre w kasynie bez blokad lub odblokowane zakłady bukmacherskie. Uzwaja zmiany DNS lub programów do zmiany lokalizacji i ukrywania prawdziwego IP czyli VPN

 bezpieczne kasyno przez vpn


kasyna hazardowe