Wytyczne ruletki

Wytyczne ruletki czyli jej podstawowe zasady:

Jak już wapnieliśmy, ruletka jest najprostszą grą spośród wszystkich gier jakie można spotkać w kasynie. To zgadywanka, gdzie i w którym miejscu zatrzyma się kulka. Ruletka jest grą losową, w której nie ma co liczyć na wszelkie strategie, opracowane matematyczne wzory, czy skomplikowane taktyki. By wygrać w ruletce, trzeba zwierzyć własnej intuicji.
Gracz w grze ruletka,

ma za zadanie obstawić pole na kole, w którym zatrzyma się kulka. Kulka puszczana jest w ruch przez krupiera, który wcześniej puszcza w ruch koło, na które następnie wrzuca kulkę. Gracz musi obstawić miejsce spośród 37 pól na kole ruletki. W wersji koła amerykańskiego, pól do obstawienie jest 38. Mówiąc oględnie – jest z czego wybierać. Wszystkie pola na kole są na przemian, albo czerwone, albo czarne. Jedynie pole z numerem zero jest zawsze koloru zielonego.
Gracz ma prawo obstawiać numer, zakresy, kombinacje, kolory, numery parzyste bądź nieparzyste. Najbardziej opłacalne jest obstawianie na numer pojedynczy, który w razie wygranej przynosi graczowi wypłatę w stosunku 35:1.
Poniżej przedstawiamy pozostałe zakłady oraz stosunek wypłat w razie wygranej.

Straight Up , numer pojedynczy — 35:1
Split Bet, dwa numery — 17:1
Street Bet, trzy numery — 11:1
Corner Bet, cztery numery — 8:1
Five Bet, pierwsze pięć numerów (0,00,1,2,3) — 6:1
Six Line Bet, linia — 5:1
Column Bet, kolumna — 2:1
Dozen Bet, tuziny: 1 – 12, 13 – 24, 25 – 36 — 2:1
Even, Odd, parzyste/ nieparzyste — 1:1

Gracz zaczyna grę w chwili, gdy krupier puszcza w ruch koło ruletki i rzuca kulkę. Wyzwanie jakie stoi przed graczem, to mnogość kombinacji, na jakie może typować. Każde obstawianie gracz, może wypowiadać na głos i deklarować je do chwili, gdy krupier nie powie: „koniec obstawiania”. Wówczas, wszystkie próby obstawiania są przez krupiera lekceważone. W grze ruletka może uczestniczyć od jednego do ośmiu graczy. By ich zakłady nie myliły się krupierowi, każdy z graczy otrzymuje inny kolor żetonów. Kolor żetonu, dla wielu graczy ma duże znaczenie. Są nawet tacy gracze, dla których na przykład otrzymanie żetonów czerwonych, uznawane jest za pecha. Dla innych czerwień jest jak talizman.
O zwycięstwie w ruletce decyduje trafne wytypowanie miejsca zatrzymania się kulki. Ponieważ jest to gra losowa, rzadko zdarza się, by któremuś z graczy udało się kilka razy pod rząd trafnie wytypować takie miejsce.
Jak poznałeś już wytyczne ruletki to zapraszamy do gry.


A oto jak gracze zapewniają sobie bezpieczeństwo podczas gry i sama bre w kasynie bez blokad lub odblokowane zakłady bukmacherskie. Uzwaja zmiany DNS lub programów do zmiany lokalizacji i ukrywania prawdziwego IP czyli VPN

 bezpieczne kasyno przez vpn


kasyna hazardowe